20/09/2024
Ce tip de ten ai? Nu știi? fă acest test, de ce? Pentru că de foarte multe ori multe persoane își distrug tenul pt că nu folosesc produse pentru tipul lor de ten.
Am văzut de multe ori persoane cu acnee deși la baza tenul lor este normal sau uscat, cum?
Pentru că folosea produse pentru ten gras , ce uscau tenul sau ten gras cu sebum în exces , de ce?
Pentru că nu folosea o crema hidratantă adecvată tipului lor de ten,hidratarea reduce sebumul și îl ține sub control.
Dacă ai nevoie de sfaturi nu există să îmi scrii :)