14/06/2025
Tak sa hlásim po 100 rokoch. Žijem, fungujem, len kôli práci na plný úväzok už šijem trochu menej. Stále vám šijem na objednávku, do e-shopu mierne nestíham 🤭, ale všetko je skladom. Tak ak by ste niečo radi, vyberajte tam, prípadne píšte :).
Detské taštičky na zákazku sa mi tak pekne hodili k mojej santolíne.😇