20/12/2017
Zdravime vsetkych zamestnancov v GG, objednavky prijmame momentalne len cez fb, ak sa nazbiera minimalne 100 kg Korbacikov alebo uzlikov, privezieme vam ich priamo pred firmu !!! :) Prajeme krasne a pozehnane Vianoce a Štastny Nový Rok !
Domáce korbáčiky
Mikulov
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Korbaciky Mikulov zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.