Bravo Tehnika

Bravo Tehnika Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Bravo Tehnika, Outdoor equipment shop, Tehnika 7, Saku.

Bravo Tehnika on nüüd koos põllu- ja metsatehnikat müüva Tehnikapartneriga osa suuremast Bravo perest. Ka siin Facebooki...
28/02/2026

Bravo Tehnika on nüüd koos põllu- ja metsatehnikat müüva Tehnikapartneriga osa suuremast Bravo perest.

Ka siin Facebookis saad edaspidi meie tegemistele kaasa elada uue konto alt: https://www.facebook.com/bravotehnikaeesti

Millal Sina oma töö eest viimati ühe vägeva BRAVO! said?

🔥 STIHL MS seeria mootorsaed nüüd -100€!Ostes STIHL MS 261 seeria sae, saad keti TASUTA kaasa!✔️ Võimas ja töökindel✔️ S...
20/02/2026

🔥 STIHL MS seeria mootorsaed nüüd -100€!
Ostes STIHL MS 261 seeria sae, saad keti TASUTA kaasa!

✔️ Võimas ja töökindel
✔️ Sobib nii kodukasutajale kui professionaalile
✔️ Saksa kvaliteet, mis peab vastu aastaid

Tule läbi Bravo Tehnikast ja kasuta sooduspakkumist! 💪

14/02/2026

OZAKI ja Oregon lattide komplektid ning Grant saemehe kindad on nüüd Bravo Tehnikas saadaval soodushinnaga!

Kvaliteetsed ja vastupidavad tarvikud igapäevaseks saetööks nii professionaalile kui ka kodukasutajale.

Tule läbi ja kasuta head pakkumist!

Talv ei üllata, kui sul on õige abimees!Fiskarsi lumeharjad on saadaval Bravo Tehnika poes.✔️ vastupidav ja kvaliteetne✔...
10/02/2026

Talv ei üllata, kui sul on õige abimees!
Fiskarsi lumeharjad on saadaval Bravo Tehnika poes.

✔️ vastupidav ja kvaliteetne
✔️ mugav kasutada
✔️ sobib igapäevaseks auto puhastamiseks

Tule poodi ja vali endale usaldusväärne Fiskars lumehari!

Väljas on külm🥶,aga toas saab soe olla.Osta Bravo Tehnika kauplusest 5 kotti küttepuid ja kingime Sulle 6. koti tasuta k...
05/02/2026

Väljas on külm🥶,
aga toas saab soe olla.

Osta Bravo Tehnika kauplusest 5 kotti küttepuid ja kingime Sulle 6. koti tasuta kaasa.

Ja mis põhiline, naudi selle aasta erakordselt ilusat talve!

Hoolda masinaid ja aiatööriistu talvel ning ole juba enne kevadhooaega valmis 💪Sa küsid, miks?Meie vastame, sest:✔ meie ...
03/02/2026

Hoolda masinaid ja aiatööriistu talvel ning ole juba enne kevadhooaega valmis 💪

Sa küsid, miks?
Meie vastame, sest:

✔ meie juures saab tehnika alati korralikult hooldatud
✔ veebruaris on hoolduse ajal varuosad –20%
✔ vaid nii on tööriistadel pikem kasutusiga

Too masinad hooldusesse Bravo Tehnika kauplusesse Sakus (Tehnika 7)

29/01/2026

Veebruari alguse pakkumine!
Talvekindad -10% soodsamalt! Hoia käed soojas ja tunne ennast mugavalt

Ära unusta ka STIHL hoolduskampaaniat!
Hoolduse ajal varuosad -20%

Ootame sind Bravo Tehnika poes!

26/01/2026

Ostes Scheppach aku tööriista ja registreerides masina, saad
✔️ kuni 10-aastase garantii
✔️ iga ostetud komplekti juurde TASUTA 2Ah aku

Rohkem võimsust, rohkem väärtust, rohkem kindlust 💪

Küsi pakkumist ja tingimusi Bravo Tehnika poes!

Talv on sel aastal ilusa hoo sisse saanud ja usume, et kestab veel üsna kaua. Lumelabidad ja lumesahad nüüd -15% soodsam...
23/01/2026

Talv on sel aastal ilusa hoo sisse saanud ja usume, et kestab veel üsna kaua.

Lumelabidad ja lumesahad nüüd -15% soodsamalt.
Vali kvaliteetne abimees oma hoovi ja tee lumekoristus lihtsamaks.

21/01/2026

Tugev ja mugav lumelabidas teeb lumekoristuse kiireks ja lihtsaks ❄️

Erinevas suuruses labidaid leiad Bravo Tehnika kauplusest.

STIHL hoolduskampaania on alanud!Anna oma tehnikale uus elu ja ole hooajaks valmis 💪✔️ professionaalne hooldus✔️ varuosa...
15/01/2026

STIHL hoolduskampaania on alanud!
Anna oma tehnikale uus elu ja ole hooajaks valmis 💪

✔️ professionaalne hooldus
✔️ varuosad –20% kampaania perioodil
✔️ tasuta aku kontroll
✔️ parem töökindlus ja pikem eluiga

Kampaania kestab 02.01–28.02.2026
📍 Ootame sind Bravo Tehnika poes (Tehnika 7, Saku)

Address

Tehnika 7
Saku
75510

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Bravo Tehnika posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share