11/04/2016
Pozdrav svima,dakle ovako pošto se telefonima više ne bavimo ako ima netko bilo ko da se želi rješiti bijele tehnike neka nazove na ovaj broj i prijavi i mi ćemo u što kraćem roku to pokupiti.Imamo licencu za to i to ćemo za sve učiniti potpuno besplatno dakle zovnite ili pošaljite poruku na facebook!
Lijep pozdrav
Tehnomobil