Zettl Festékház Kft.

Zettl Festékház Kft. Kedvező árakkal, szaktanácsadással és udvarias kiszolgálással várunk minden kedves vásárl? Kiváló minőségű hőszigetelő rendszerek kedvező áron!

Vakolatok, bel- és kültéri festékek, ipari- és autófestékek számítógépes színkeverése azonnal készletről! Glettanyagok, élvédők, szerszámok, kiegészítők, polisztirol díszítőelemek, vegyi áru nagy választékban! ICLA pác- és lakkrendszer forgalmazása! Kivitelezők és vásárlók részére egyaránt kedvezményt biztosítunk! Mosonmagyaróvár területén ingyenes kiszállítás!

Ne bízzátok a véletlenre a végeredményt! 🎯A Héra Prémium 3in1 alapozó festékkel szakszerűen készíthetitek elő a felülete...
26/09/2026

Ne bízzátok a véletlenre a végeredményt! 🎯
A Héra Prémium 3in1 alapozó festékkel szakszerűen készíthetitek elő a felületet! 🖌️

🎨Egyszerűbbé teszi a színes falfestékek használatát.
💰Javítja a kiadósságot, így kevesebb drága színes festék is elég lesz.
🏠Rendkívül sokoldalú, így beltéren és kültéren egyaránt tökéletesen alkalmazható.

Válasszátok a szakszerű előkészítést a most még biztosabb alapokért! 🛠️

🛠️ Szerezd be a tartós és megbízható rögzítéshez, tömítéshez szükséges anyagokat még ma!🎨 Soudal termékek most Festékuni...
23/09/2026

🛠️ Szerezd be a tartós és megbízható rögzítéshez, tömítéshez szükséges anyagokat még ma!

🎨 Soudal termékek most Festékuniós árakon kaphatók!

🔹 Soudal Akril Fehér (280 ml) – 790 Ft*
Kiválóan festhető, rugalmas tömítő falakhoz és mennyezetekhez.
*(Egységára: 2821 Ft/l)

⚡ Soudal Akril Turbo Fehér (280 ml) - 1.090 Ft*
Expressz gyorsaság! Már 10 perc után átfesthető, nem reped meg.
*(Egységára: 3893 Ft/l)

💪 Soudal 50A Szerelőragasztó (280 ml) - 1.390 Ft*
Extrém erős kezdeti tapadás, oldószermentes és réskitöltő hatású.
*(Egységára: 4964 Ft/l)

🏪 Üzletünk a Festékunió bolthálózat tagja, keresd nálunk!

Falfestést tervezel? 🤔Akkor itt egy szuper 3in1 alapozó, amivel garantáltan felgyorsítod a munkát! 🛠️❤️Hogy legyen időtö...
22/09/2026

Falfestést tervezel? 🤔
Akkor itt egy szuper 3in1 alapozó, amivel garantáltan felgyorsítod a munkát! 🛠️
❤️Hogy legyen időtök egymásra is!

Héra Prémium 3in1 alapozó festékkel a munka zökkenőmentesen halad! 🎨✨

Vásárold meg üzletünkben! 🛒
Kérd szakértő eladóink segítségét, és válassz hozzá illő színes festéket is nálunk! 🧑‍🎨

💰 Megspórolnád a foltos falak miatti bosszúságot?🎨 A Héra Prémium 3in1 alapozó festékkel három előkészítő lépést végezhe...
20/09/2026

💰 Megspórolnád a foltos falak miatti bosszúságot?
🎨 A Héra Prémium 3in1 alapozó festékkel három előkészítő lépést végezhetsz el egyszerre:

1️⃣ Szíváskiegyenlítés: Egységes felület = Foltmentes fal
2️⃣ Fehér fedőképesség: Elfedi a glettnyomokat és a gipszkarton színét = Kevesebb színes festék fogy
3️⃣ Tapadásfokozás: Biztos hidat képez a fal és a festék között = Megakadályozza a későbbi lepörgést

⚡ Válaszd a profi előkészítést, és fejezd be a munkát gyorsabban, kevesebb anyagból!
🛒 Keresd üzletünkben!

🛠️ Tartós, repedésmentes és profi végeredményt szeretnél?🎨 Válaszd a szakemberek által is elismert Soudal formulákat, mo...
19/09/2026

🛠️ Tartós, repedésmentes és profi végeredményt szeretnél?
🎨 Válaszd a szakemberek által is elismert Soudal formulákat, most Festékuniós árakon!

🔧 Soudal 50A Szerelőragasztó (280 ml): Kiváló réskitöltő hatású.
💰 Ára 1.390 Ft (Egységár: 4964 Ft/l)

🧱 Soudal Akril Fehér (280 ml): Rugalmas, így megelőzi a bosszantó hajszálrepedések
kialakulását.
💰 Ára. 790 Ft (Egységár: 2821 Ft/l)

⚡ Soudal Akril Turbo Fehér (280 ml): Azonnali, stabil alapozást biztosít a fedőfestéknek.
💰 Ára. 1.090 Ft (Egységár: 3893 Ft/l)

🛒 Ne hagyd ki a Festékuniós árakat, nézz be hozzánk!

🎨 Eleged van a festés utáni foltokból? Bízd magad profira! 👌A Héra Prémium 3in1 alapozó festékkel könnyű dolgod lesz:🖌️ ...
16/09/2026

🎨 Eleged van a festés utáni foltokból? Bízd magad profira! 👌

A Héra Prémium 3in1 alapozó festékkel könnyű dolgod lesz:

🖌️ Egyszerűbbé teszi a színes falfestékek használatát.
💰 Javítja a falfesték kiadósságát (kevesebb anyag is elég lesz).
🏠 Sokoldalú: Beltéren és kültéren egyaránt tökéletesen alkalmazható.
✨ Válaszd a szakszerű előkészítést a Festékunió hálózat tagjánál!

📍Zettl Festékház,
Mosonmagyaróvár, Szent István király út 106.

🎨 Fess, alkoss, fotózz és nyerj az Egrokorrral! 🎉🪑 Van egy bútorod, kerítésed, radiátorod vagy más felújításra váró felü...
15/09/2026

🎨 Fess, alkoss, fotózz és nyerj az Egrokorrral! 🎉

🪑 Van egy bútorod, kerítésed, radiátorod vagy más felújításra váró felületed? 🏡 Most itt a tökéletes alkalom, hogy új életet adj neki az Egrokorr kiváló minőségű festékeivel! ✨

🛒 Vásárolj Egrokorr terméket FestékUnió tagboltjaink egyikében, újíts fel bármit, majd készíts egy „előtte–utána” fotót, és nevezz a játékra! 📸

🏆 Fődíj: bruttó 15 000 Ft értékű 10+1 ajándékcsomag! 🎁

📅 A pályázatok beküldési határideje: 2026. augusztus 1. – szeptember 30.

🎯 A nevezés egyszerű:

📸 -Készíts egy fotót a felújítás előtt.
🎨 -Újítsd fel Egrokorr festékkel.
📷 -Készíts egy „utána” képet.
📲 -Töltsd fel a fotókat és a rövid történetedet a diy.egrokorr.hu oldalon, vagy használd a plakáton található QR-kódot.

💡 Inspirálódj, alkoss, és mutasd meg, mire vagy képes! 💪 Az Egrokorr termékeivel a DIY projektek nemcsak látványosak, hanem tartósak is. ✨

🏪 Várunk üzletünkben Egrokorr termékekkel és szakértő tanácsokkal! 🤝

📋 A játék részleteit és szabályzatát itt találod: diy.egrokorr.hu

🏠Új, egyenletes és gyönyörűen matt falak? ✨A Héra Gold beltéri falfesték ideális választás, ha fontos számodra a megbízh...
13/09/2026

🏠Új, egyenletes és gyönyörűen matt falak? ✨

A Héra Gold beltéri falfesték ideális választás, ha fontos számodra a megbízható minőség és az esztétikus végeredmény. 👌

🎨Kiemelkedő fedőképesség
💪Könnyű szórhatóság és hengerelhetőség
💨Semleges illat
🍃Igényes, matt felület

Héra Gold - amikor a falak is új életre kelnek! 🌱

12/09/2026

🎨 Fess, alkoss, fotózz és nyerj! 📸🏆

Újíts fel bármit Egrokorr festékkel, készíts előtte–utána fotót, és nevezz a játékra! 🎉

🎁 15 000 Ft értékű 10+1 ajándékcsomag vár a szerencsés nyertesre! 🍀

📅 Nevezési időszak: 2026. augusztus 1. – szeptember 30.

🛒 Szerezd be az Egrokorr termékeket nálunk, üzletünk a Festékunió festékbolthálózat tagja. 🎨

📍 Zettl Festékház, Mosonmagyaróvár, Szent István király út 106.

🔗 A játék részleteit és szabályzatát itt találod: diy.egrokorr.hu

⏱️Gyorsabb munkavégzés, tökéletes végeredmény! ✨A prémium Soudal termékekkel időt spórolsz, a Festékuniós árakkal pedig ...
10/09/2026

⏱️Gyorsabb munkavégzés, tökéletes végeredmény! ✨
A prémium Soudal termékekkel időt spórolsz, a Festékuniós árakkal pedig pénzt! 💰

🚀Soudal Akril Turbo Fehér (280 ml) – A sietős munkák mentőöve! Csak 1.090 Ft!(Egységár: 3893 Ft/l)
🎨 Soudal Akril Fehér (280 ml) – A láthatatlan javításért! Mindössze 790 Ft!(Egységár: 2821 Ft/l)
💪 Soudal 50A Szerelőragasztó (280 ml) – Erő, ami azonnal tart! Most 1.390 Ft!(Egységár: 4964 Ft/l)

Spórolj időt és pénzt: gyere el hozzánk! 🛒🏃‍♂️

Üzletünk a Festékunió bolthálózat tagja. 🤝

Cím

Szent István Király út 106
Mosonmagyaróvár
9200

Nyitvatartási idő

Hétfő 06:30 - 17:00
Kedd 06:30 - 17:00
Szerda 06:30 - 17:00
Csütörtök 06:30 - 17:00
Péntek 06:30 - 17:00
Szombat 07:00 - 12:00

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Zettl Festékház Kft. új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Zettl Festékház Kft. számára:

Parancsikonok

Megosztás

Kategória