25/03/2026
Ačiū, visos lėlytės ir kiškiai surado namučius!! 🥳🥰
P.S. tokią pat akciją planuoju padaryti prieš Kalėdas, su kalėdiniais Elniukais 🌻🤩
ATSIPRAŠAU visų, kurioms anksčiau atsakiau neigiamai dėl lėlyčių pagal užsakymą.🥲
Ilgai mąsčiusi supratau, kad pagaliau išsigryninau savo gaminių stilių ir kryptį – ką man tikrai patinka kurti, kas mane veža ir teikia džiaugsmo. ✨
Dėl to nusprendžiau nebegaminti rankų darbo žaisliukų. 🧸💛
P. S. Nuostabių rankų darbo žaisliukų kūrėjų Lietuvoje tikrai netrūksta :)
Bet, kadangi liko keli mano mylimi kiškučiai ir lėlytės, nusprendžiau juos parduoti su didele nuolaida (kaina 25-15 eur)! 🎀 Kad tik jie neliūdėtų spintoje 🥰
Viską galite rasti komentaruose.
Įvertinant, kad artėja Velykos, manau, kad labai " į temą"– gražuolė kiškutė ar nuostabi lėlytė, pradžiugins bet kurią mažą širdelę!🐰🌷
P.P.S. Žaisliukas atkeliaus jam skirtoje dėžutėje :)