Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales

Call Directions Contact the business

Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales, BESARETY, Antananarivo.

Situé à Besarety, juste derrière l’arrêt bus Ambodimanga, MANAMBINA est un grossiste de PPN et de Marchandises générales, un large portefeuille de marques internationales et nationales aux meilleurs prix vous attendent dans notre magasin.

🔥MITADY MPIASA : OUVRIER CARROSSERIE AUTO & MOTO 🔥🛠 ASA ATAO :- Fandravana sy fametrahana carrosserie- Fanitsiana (dress...
22/03/2026

🔥MITADY MPIASA : OUVRIER CARROSSERIE AUTO & MOTO 🔥

🛠 ASA ATAO :
- Fandravana sy fametrahana carrosserie
- Fanitsiana (dressage ) sy polissage
- Fanamboarana carénage ( plastique sy fibre )
- Fametahana mastic, film carbone sy vinyle

💼 FEPETRA ASA
- Alatsinainy ka hatramin’ny Asabotsy
- Ora : 8H à 17H
- Karama : 300 000 Ar / volana
- Iantoana frais sy sakafo atoandro

👤 TOETRA ILAINA :
- Manana traikefa amin’ny carrosserie
- Mazoto sy matotra ary polyvalent
- Haingam-mpiasa

📍 Toerana : Ampandrana - Anjanahary - Ambohimiandra
📞 Antsoy : 034 34 414 40 Na mandefasa hafatra privé

………………………..



………………………..

🎉 "DESTOCKAGE" aza tara fa efa kely sisa efa nahazo daholo ny olona fa hianao irery sisa  - Manambina - Grossiste PPN & ...
10/01/2024

🎉 "DESTOCKAGE" aza tara fa efa kely sisa efa nahazo daholo ny olona fa hianao irery sisa - Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales - Tel : +261 34 42 170 04 - Livraison possible 🎉

- Mba ho fanomezana fahafam-po ho anareo mpanjifa rehetra indrindra fa ny épicerie dia nataonay mora be mihintsy daholo ny entana rehetra ato aminay 🥳🥳

- Ireto manaraka ireto ny Price List sy ny prix vaovao anay, izay ahitana ny produit rehetra izay tena mirary dia mirary tokoa aza tara fa efa vitsy sisa ny stock

-----------------------------------------------------

Raha mahaliana anao dia aza misalasala miantso ny +261 34 42 170 04 na mandefa MP na ihany koa manantona mivantana ety
BESARETY / ARRET BUS AMBODIMANGA 🎉

-----------------------------------------------------

COUCHE PATAPON JAUNE MIDI 50 11KG 1̶8̶0̶0̶0̶ 16.000ar
COUCHE YES BABY 1̶9̶0̶0̶0̶ 15.000ar
COUCHE YES BABY MIDI 1̶9̶0̶0̶0̶ 15.000ar
COUCHE ADULTE COMFORT LX10 2̶9̶0̶0̶0̶ 26.000ar
COUCHE CARE MAXI 1̶8̶0̶0̶0̶ 14000ar
COUCHE BABY SEA MINI 40 2̶2̶0̶0̶0̶ 20.000ar
COUCHE BABY SEA MIDI 36 2̶2̶0̶0̶0̶ 20.000ar
NURSIE 1E 900G 5̶1̶0̶0̶0̶ 48.000ar
BISCOCO CHOCO 4 1̶8̶0̶0̶ 1.700ar
BISCOCO 4 1̶8̶0̶0̶ 1.700ar
BISCOCO 2 9̶0̶0̶ 800ar
BREK (MENTHE-VANILLE) 1̶8̶0̶0̶ 1.700ar
NUTRIVIT 4 1̶8̶0̶0̶ 1.700ar
NUTRIVIT 2 9̶0̶0̶ 800ar
PTIT LOU 3 9̶0̶0̶ 800ar
PTIT LOU 4 BEURRE 1̶8̶0̶0̶ 1.700ar
SUPER COCO 4 1̶8̶0̶0̶ 1.700ar
SUPER COCO 2 9̶0̶0̶ 800ar
ABC EAU DE JAVEL 1L 3̶3̶0̶0̶ 2800ar
AROME VANILLE 6̶0̶0̶0̶ 3.000ar
AROME FRAISE 6̶0̶0̶0̶ 3.000ar
AROME COCO 6̶0̶0̶0̶ 3.000ar
AROME CHOCOLAT 6̶0̶0̶0̶ 3.000ar
ATTACK 1̶5̶0̶0̶ 1200ar
BOUGIE D'ANNIVERSAIRE CHIFFRE 1̶5̶0̶0̶ 1000ar
CARRY SACHET KELY 8G 7̶0̶ 50ar
POIVRE SACHET KELY 8G 7̶0̶ 50ar
EVITA RIZAMI 4̶5̶0̶ 300ar
FECULE NOUNOUS 1KG 1̶1̶0̶0̶0̶ 6000ar
FECULE NOUNOUS 250 3̶0̶0̶0̶ 2400ar
GEL MAIN 100ML 3̶0̶0̶0̶ 1500ar
PECTO KELY 2̶2̶0̶0̶ 1700ar
LAIT DE COCO EN BRIQUE 400ML 5̶2̶0̶0̶ 4800ar
MAIZENA NOUNOUS 250G 2̶6̶0̶0̶ 2400ar
MARGARINE LAZIZA 250G *24PQT 4̶2̶0̶0̶ 3800ar
SAVON KRIS 1̶7̶0̶0̶ 1500ar
SAVON CHARBON 1̶7̶0̶0̶ 1500ar
SAVON BLOSSON WHITE 90G 1̶9̶0̶0̶ 1500ar
SHAMPOO B'ELLE 2̶4̶0̶0̶ 2100ar
SHAMPOING MARIA 1̶8̶0̶0̶ 1400ar
MIMI SNACK DINOSAURE 1̶5̶0̶ 100ar

-----------------------------------------------------

- Livraison possible dans tout TANA
- Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales
- Tel : +261 34 42 170 04
- BESARETY / ARRET BUS AMBODIMANGA
- Mail : [email protected]
- Ouvert de 7h30 à 17h30 (lundi au samedi)
-----------------------------------------------------



-----------------------------------------------------

🎉 Grande Promotion de Noël et  fin d’année chez Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales -Amin'izao ankatokyny...
26/12/2023

🎉 Grande Promotion de Noël et fin d’année chez Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales

-Amin'izao ankatokyny fety izao dia natao PROMOTION avokoa ny entana rehetra ato aminay mba ho fanomezana fahafam-po ho anareo mpanjifa rehetra🥳🥳

-Indrindra indrindra fa ny COUCHE, SAVONY, HUILE, PAPIER HYGIENIQUE, ( ny entana rehetra )

-----------------------------------------------------

Koa aza misalasala manantona ety an-toerana na ihany koa miditra @ MP raha toa ka misy ilainareo fa afaka manao livraison ihany koa izahay 🎉

-----------------------------------------------------

- Livraison possible dans tout TANA
- Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales
- Tel: +261 34 42 170 04
- BESARETY / ARRET BUS AMBODIMANGA
- Mail : [email protected]
- Ouvert de 7h30 à 17h30 (lundi au samedi)

-----------------------------------------------------



-----------------------------------------------------

VAOVAO BE 😍Nouille SUKSESS'S roa be izao ny ao anatiny !!! Efa misy koa anie ato aminay euh 😍Sady amin'ny vidiny mirary ...
17/06/2023

VAOVAO BE 😍
Nouille SUKSESS'S roa be izao ny ao anatiny !!!

Efa misy koa anie ato aminay euh 😍Sady amin'ny vidiny mirary dia mirary tsy mitovy amin'ny hafa

-----------------------------------------------

Prix de vente en gros
-> 1 700ar PC
-> 40.800ar CARTON

-----------------------------------------------------

- Livraison possible dans tout Madagascar
- Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales
- Tel: +261 34 42 170 04
- BESARETY / ARRET BUS AMBODIMANGA
- Mail : [email protected]
- Ouvert de 7h30 à 17h30 (lundi au samedi)
-----------------------------------------------------
's 's

-----------------------------------------------------

> Mbola mitohy atrany ny   eto @ ny Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales, ATODY  efa vohafantina ho     in...
21/01/2023

>

Mbola mitohy atrany ny eto @ ny Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales, ATODY efa vohafantina ho indray no amidinay à partir ny 440 Ar ny vidin'ny anakiray.

Ka ho anareo , , , , , en details, sns ..., aza misalasala manjifa izany ety aminay ety Besarety - Arrêt bus Ambodimanga na ihany koa alefaso mivantana aminay ny commande-nareo fa manao izahay.

-----------------------------------------------

PRIX DE VENTE EN GROS ra maka :

- Plus de 1000 _______440 AR / Unité

- 500 à 1000 __________450 AR / Unité

- 100 à 500 __________ 460 AR / Unité

- 50 à 100 ___________ 470 AR / Unité

- 10 à 50 ____________ 480 AR / Unité

-----------------------------------------------------

- Livraison possible aux alentours d'Antaninarivo

- Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales

- : +261 34 42 170 04

- BESARETY / ARRET BUS AMBODIMANGA

- : [email protected]

- Ouvert de 7h30 à 17h30 (lundi au samedi)

-----------------------------------------------------



----------------------------------------------------

> Izahay ato amin'ny Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales dia mivarotra en GROS amin'ny vidiny 8 800 AR ny...
06/01/2023

>

Izahay ato amin'ny Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales dia mivarotra en GROS amin'ny vidiny 8 800 AR ny Huile de Soja Hina izay anisan'ny menaka tsara sy be mpanjifa indrindra eto Madagascar.

Ka ho anareo , , Mpivarotra en details, sns ..., aza misalasala manjifa izany aty aminay ety Besarety - Arêt bus Ambodimanga na ihany koa alefaso MP mivantana aminay ny commande-nareo fa manao livraison izahay.

-----------------------------------------------

Prix de vente en gros ( 06 litres Minimum)
-> 1L : 8.800Ar

-----------------------------------------------------

- Livraison possible dans tout Madagascar
- Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales
- Tel: +261 34 42 170 04
- BESARETY / ARRET BUS AMBODIMANGA
- Mail : [email protected]
- Ouvert de 7h30 à 17h30 (lundi au samedi)

-----------------------------------------------------



-----------------------------------------------------

>Araraoty fa 8 800Ar fotsiny ny menaka HINA ato Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales raha maka en gros ian...
26/12/2022

>

Araraoty fa 8 800Ar fotsiny ny menaka HINA ato Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales raha maka en gros ianareo (5 L minimums), raha maka iray kosa dia 9 200Ar monja

Miezaka hatrany izahay manome fahafaham-po ho antsika rehetra koa manasa anareo ary izahay hanjifa ato aminay.

-------------------------------------------------------

Ankoatr'izay anefa dia manana produits maro izahay izay tena amin'ny vidiny tena miraray ihany koa nohon'ny fiarahamiasa akaiky amina fournisseur matanjaka toy ny :

👉 HABIBO
👉 JB
👉 SALONE
👉 SAVONNERIE TROPICALE
👉 UCCODIS
👉 TAF
👉 SOCOBIS
👉 TO***CO
👉 NUTRI'ZAZA SA
👉 SOCCOMA
👉 SOREDIM
👉 ROBERT

------------------------------------------

Raha misy commande na fanontaniana tianareo apetraka dia aza misalasala miresaka aminay mivantana amin’MP na ihany koa afaka manantona anay mivantana ety Besarety - Arrêt Bus Ambodimanga sy miantso ny +261 34 42 170 04

-------------------------------------------

🚕 Livraison possible dans tout Madagascar
🏠 GROSSISTE MANAMBINA
📲Tel: +261 34 42 170 04
BESARETY ARRET BUS AMBODIMANGA
🤳Mail : [email protected]
⌚Ouvert de 7h30 à 17h30 (lundi au samedi)

-------------------------------------------

̂tesfraîches ́

-------------------------------------------

Tonga ary ilay nandrasanareo efa ela "DANICA"👉DANICA CREME SUCRE👉DANICA NATURE  PRIX : 17 200ar 🥰tonga eto Manambina - G...
05/12/2022

Tonga ary ilay nandrasanareo efa ela "DANICA"
👉DANICA CREME SUCRE
👉DANICA NATURE

PRIX : 17 200ar 🥰

tonga eto Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales ny DANICA @ vidiny mora hatrany ,,, tsy ny DANICA ihany
ange no misy ato aminay fa maro euhhh ,,,toy ny :
-Chips
-Pate
-Biscuit
-Savony
-Couche
-Menaka (...)
Ahitanareo ny entana maro ato aminay maro be tsy voatanisa
----------------------------------------
koa raha misy mahaliana anao na icommande tongava mitsidika anay aty an-toerana na ihany koa mandefa hafatra miafina eto pijinay fa ho valinay ianao
NB:Ato @ ito lien https://docs.google.com/.../15RwxKDvibQHr68MONY9y.../edit... no ahitanareo ny liste ny entana rehetra misy ato aminay miaraka @ Prix any
----------------------------------------
🚕Livraison possible dans tout Madagascar
🏠GROSSISTE MANAMBINA
📲Tel: +261 34 42 170 04 BESARETY ARRET BUS AMBODIMANGA
🤳Mail : [email protected]
⌚Ouvert de 7h30 à 17h30 (lundi au samedi)

Tonga indray ny "NOUILLES" ato amin'ny Manambina - Grossiste PPN & Marchandises généralesety @ arret bus Ambodimanga @ v...
15/11/2022

Tonga indray ny "NOUILLES" ato amin'ny Manambina - Grossiste PPN & Marchandises généralesety @ arret bus Ambodimanga @ vidiny 820Ar h@ 1480Ar monja.
Miezaka hatrany izahay manome fahfaham-po ho antsika rehetra koa manasa anareo ary izahay hanjifa ato aminay.

Ankoatr'izay anefa dia manana produit maro izahay izay iarahanay miasa amina fournisseur maro toy ny :

👉 TAF
👉 NUTRI'ZAZA SA
👉 SOCCOMA
👉 SAVONNERIE TROPICALE
👉 SKL
👉 JB
👉 UCCODIS
👉 SALONE
👉 HYGEA
👉 SOREDIM
👉 SOCOBIS
👉 TO***CO
👉 ERAH SHOP SARLU
👉 ROBERT
👉 CORE TRADING SARL MADAGASCAR
👉 SORAJ
👉 STOCK
👉 STE EN COMMERCIALE
👉 HABIBO
👉 NOUNOUS
👉 PRAN
👉 MANDRESY
👉 AFHAS
👉 RELAZA

Raha manana eritreritra ianao hanokatra épicerie na maniry hividy entana maromaro ianao, aza misalasala makaty aminay fa @ vidiny tena mirary noho ny fiarahanay miasa akaiky @ ireo fournisseur ireo

------------------------------------------

NB: Ato @ ito lien https://docs.google.com/spreadsheets/d/15RwxKDvibQHr68MONY9yonm0shNQGm7e/edit?usp=share_link&ouid=101368127629966424940&rtpof=true&sd=true ito no ahitanareo ny liste ny entana rehetra misy ato aminay miaraka @ Prix any

-------------------------------------------

Raha misy commande na fanontaniana tianareo apetraka dia aza misalasala miresaka aminay mivantana amin’MP na ihany koa afaka manantona anay mivantana ety Besarety - Arrêt Bus Ambodimanga sy miantso ny +261 34 42 170 14

-------------------------------------------

🚕Livraison possible dans tout Madagascar
🏠GROSSISTE MANAMBINA
📲Tel: +261 34 42 170 14 BESARETY ARRET BUS AMBODIMANGA
🤳Mail : [email protected]
⌚Ouvert de 7h30 à 17h30 (lundi au samedi)

-------------------------------------------
̂tesfraîches ́

❗FONDS DE COMMERCE  avec PAS DE PORTE À VENDRE❗ Avec 03 mois de loyers offerts Prix : 100 Millions d'Ariary-------------...
10/11/2022

❗FONDS DE COMMERCE avec PAS DE PORTE À VENDRE❗
Avec 03 mois de loyers offerts
Prix : 100 Millions d'Ariary

-------------------------------

Cause : Changement de projet, nous vendons : Fonds de commerce avec pas de porte pour Grossiste PPN avec 03 mois de loyers offerts

📌Avantages

- Très bien placé : 1er plan - devant Arrêt bus Besarety Ambodimanga
- 03 grandes salles : (1) Magasin, (2) Stockages
- Bien Sécurisé avec 05 caméras de surveillances
- Équipé de plusieurs outils d'informatiques
- 1an d'existence, ayant déjà plusieurs clients et fournisseurs fidèles
- Très bénéfique surtout avec plus de financement

📌Fond de commerce

- 05 Ordinateurs avec logiciel de vente
- 01 Imprimante de Caisse
- Comptoir , étagères, Chaises, ...
- Marchandises ≈ 52 millions Ar
- 05 personnels très qualifiés et expérimentés si besoins

-------------------------------

Pour plus d'information n'hésiter pas à nous contacter au 📞 034 22 174 97 ou à nous envoyer un MP.

-------------------------------

Address

BESARETY
Antananarivo
101

Telephone

+261344217004

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Manambina - Grossiste PPN & Marchandises générales:

Shortcuts

Share