Velvet Music Amersfoort

Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Velvet Music Amersfoort Muziekwinkel in het centrum van Amersfoort, met onder andere nieuwe en tweedehandse cd's, Lp's, platenspelers en een gezellig kopje koffie. Tevens inkoop.

Check meer via deze https://linktr.ee/velvet033 Op deze pagina kun je informatie vinden over nieuwe muziek, bandjes en nog veel meer vinden. Vanuit de Velvet music locatie in Amersfoort wordt deze pagina bijgehouden, dus er staan ook acties van de winkel op en uiteraard leuke nieuwe binnenkomers. In de winkel zelf worden nieuwe en tweedehands platen en cd's verkocht. Ook authentieke platenspelers en boxen. Op zoek naar een plaat of cd? A.u.b even bellen naar 033-4621065, dan gaan we op zoek en krijg je een telefoontje als de plaat binnen is. Meer info: https://linktr.ee/velvet033

VERS 2E HANDS VINYLVandaag geprijsd en te koop:FRANK ZAPPA - Them Or Us € 27.50JOE JACKSON - Night And Day € 8.50THE CUL...
14/10/2026

VERS 2E HANDS VINYL

Vandaag geprijsd en te koop:

FRANK ZAPPA - Them Or Us € 27.50
JOE JACKSON - Night And Day € 8.50
THE CULT - Love € 30.00
VAN MORRISON - Poetic Champions Compose € 15.00

Geopend :
Dinsdag - Woensdag 11.00 - 18.00
Donderdag 11.00 - 21.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 17.00
Zondag 12.00 - 17.00










VERS 2E HANDS VINYLVandaag geprijsd en te koop:THE MOTHERS - Fillmore East - June 1971 € 15.00THE BAND - Music From Big ...
13/10/2026

VERS 2E HANDS VINYL

Vandaag geprijsd en te koop:

THE MOTHERS - Fillmore East - June 1971 € 15.00
THE BAND - Music From Big Pink € 25.00
THE HOUSEMARTINS - The People Who Grinned Themselves To Death € 12.50
GROUP 1850 - Paradise Now € 20.00

Geopend :
Dinsdag - Woensdag 11.00 - 18.00
Donderdag 11.00 - 21.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 17.00
Zondag 12.00 - 17.00










VERS 2E HANDS CD'sVandaag geprijsd en te koop:BLOF - Blauwe Ruis € 4.50THE ROOTS - Do You Want More?!!!??! € 4.50MILES D...
13/10/2026

VERS 2E HANDS CD's

Vandaag geprijsd en te koop:
BLOF - Blauwe Ruis € 4.50
THE ROOTS - Do You Want More?!!!??! € 4.50
MILES DAVIS - Bi***es Brew € 6.50
THE BEATLES - Magical Mystery Tour € 8.50

Geopend :
Dinsdag - Woensdag 11.00 - 18.00
Donderdag 11.00 - 21.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 17.00
Zondag 12.00 - 17.00











VERS 2E HANDS VINYLVandaag geprijsd en te koop:JON ANDERSON - Olias Of Sunhillow € 20.00JOE COCKER - Sheffield Steel € 8...
12/10/2026

VERS 2E HANDS VINYL

Vandaag geprijsd en te koop:

JON ANDERSON - Olias Of Sunhillow € 20.00
JOE COCKER - Sheffield Steel € 8.50
EDEN - Everything But The Girl € 12.50
FRANK ZAPPA - Apostrophe ( ' ) 30.00

Geopend :
Dinsdag - Woensdag 11.00 - 18.00
Donderdag 11.00 - 21.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 17.00
Zondag 12.00 - 17.00










GRATIS POSTERS!We hebben weer een bak staan met gratis posters, voor de liefhebbers!😉- Adèla- Nothing but Thieves- Paris...
11/10/2026

GRATIS POSTERS!

We hebben weer een bak staan met gratis posters, voor de liefhebbers!😉
- Adèla
- Nothing but Thieves
- Paris Paloma
- Lorelei
- The Beatles (poster en kaartjes)



VERS 2E HANDS CD'sVandaag geprijsd en te koop:DAVID OLNEY - Woman Across The River € 4.50DEXTER GORDON - Go! € 4.50ELVIS...
11/10/2026

VERS 2E HANDS CD's

Vandaag geprijsd en te koop:
DAVID OLNEY - Woman Across The River € 4.50
DEXTER GORDON - Go! € 4.50
ELVIS COSTELLO & THE ATTRACTIONS - Almost Blue € 6.50
SOFT MACHINE - BBC Radio 1967 - 1971 € 22.50

Geopend :
Dinsdag - Woensdag 11.00 - 18.00
Donderdag 11.00 - 21.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 17.00
Zondag 12.00 - 17.00











VERS 2E HANDS VINYLVandaag geprijsd en te koop:VARIOUS - Greatest Hits Blues And Spirituals € 10.00ELLA FITZGERALD - Ell...
11/10/2026

VERS 2E HANDS VINYL

Vandaag geprijsd en te koop:

VARIOUS - Greatest Hits Blues And Spirituals € 10.00
ELLA FITZGERALD - Ella Sings Gershwin € 8.50
RAY CHARLES - Greatest Hits € 8.50
VARIOUS - Music City Roots Live, Loveless Cafe € 20.00

Geopend :
Dinsdag - Woensdag 11.00 - 18.00
Donderdag 11.00 - 21.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 17.00
Zondag 12.00 - 17.00










VANMIDDAG OM 14.45 geeft DI-RECT een signeersessie in onze winkel...; kom het nieuwe album "I:KEEP THE FIRE ON" kopen en...
10/10/2026

VANMIDDAG OM 14.45 geeft DI-RECT een signeersessie in onze winkel...; kom het nieuwe album "I:KEEP THE FIRE ON" kopen en laat het door de band signeren...; op=op !!

VERS 2E HANDS VINYLVandaag geprijsd en te koop:MOTORHEAD - Everything Louder Forever € 30.00ABBA - The Singles € 12.50TH...
10/10/2026

VERS 2E HANDS VINYL

Vandaag geprijsd en te koop:
MOTORHEAD - Everything Louder Forever € 30.00
ABBA - The Singles € 12.50
THE MOODY BLUES - A Question Of Balance € 8.50
TOOL - Lateralus € 75.00

Geopend :
Dinsdag - Woensdag 11.00 - 18.00
Donderdag 11.00 - 21.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 17.00
Zondag 12.00 - 17.00










VERS 2E HANDS CD'sVandaag geprijsd en te koop:LITTLE FEAT - Dixie Chicken € 4.50TOM WAITS - A Small Affair In Ohio € 20....
09/10/2026

VERS 2E HANDS CD's

Vandaag geprijsd en te koop:
LITTLE FEAT - Dixie Chicken € 4.50
TOM WAITS - A Small Affair In Ohio € 20.00
BERT JANSCH - L.A. Turnaround € 6.50
ZOOT SIMS - Love For Sale € 4.50

Geopend :
Dinsdag - Woensdag 11.00 - 18.00
Donderdag 11.00 - 21.00
Vrijdag 10.00 - 18.00
Zaterdag 10.00 - 17.00
Zondag 12.00 - 17.00











Adres

Havik 7-A
Amersfoort
3811EX

Openingstijden

Dinsdag 11:00 - 18:00
Woensdag 11:00 - 18:00
Donderdag 11:00 - 21:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag 12:00 - 17:00

Telefoon

+31334621065

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Velvet Music Amersfoort nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Velvet Music Amersfoort:

Snelkoppelingen

Delen