ZielonaDoniczka

ZielonaDoniczka Ogród to dzieło sztuki, niech pięknieje...

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa, a Wam? A może już się włączyliście?
02/07/2019

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa, a Wam? A może już się włączyliście?

Od niedawna w siłę rośnie nowy trend, który po prostu uwielbiamy! Podnieś przynajmniej 5 śmieci podczas opuszczania plaży. Wysiłek żaden, a wpływ ogromny. Pomożecie rozpowszechniać?



Edit: Podnieś przynajmniej 5 śmieci codziennie, obojętnie gdzie jesteś - na plaży, w mieście, w lesie czy górach. Każdy śmieć zabrany z ziemi to o jeden śmieć mniej w naszym ekosystemie!

W ogrodzie🙂
30/06/2018

W ogrodzie🙂

O tej porze roku najbardziej lubię pić kawkę pod różami ❤❤❤ A Wy gdzie pijecie?
09/06/2018

O tej porze roku najbardziej lubię pić kawkę pod różami ❤❤❤ A Wy gdzie pijecie?

Trochę wiosny na dzisiaj 🙂
08/06/2018

Trochę wiosny na dzisiaj 🙂

Od dzisiaj uruchamiamy odbiór osobisty w sklepie Zielona Doniczka!!! Zapraszam serdecznie wszystkich z okolicy Kobylnik ...
21/10/2016

Od dzisiaj uruchamiamy odbiór osobisty w sklepie Zielona Doniczka!!! Zapraszam serdecznie wszystkich z okolicy Kobylnik :)
http://sklep.ZielonaDoniczka.pl

Życzymy Wszystkim Miłego Dnia:)

Lilie to piękne kwiaty i nie trzeba do nich nikogo przekonywać. Posadzone jesienią ładnie ukorzenią się do wiosny. Lilia...
02/10/2016

Lilie to piękne kwiaty i nie trzeba do nich nikogo przekonywać. Posadzone jesienią ładnie ukorzenią się do wiosny. Lilia zimuje w gruncie. Oferujemy w sklepie pięć ładnych kolorów lilii azjatyckiej: czerwony, pomarańczowy, różowy, biały i żółty. Pamiętajcie, żeby zabezpieczyć swoje lilie przed ślimakami, ponieważ to ich przysmak :)

http://sklep.ZielonaDoniczka.pl

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Panów!!!!  z okazji ich święta kwiatek namalowany przez małą dziewczynkę na zielo...
30/09/2016

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Panów!!!!

z okazji ich święta kwiatek namalowany przez małą dziewczynkę na zielonodoniczkowych zajęciach.

Polecam gorąco :)Cebulki hiacyntów sadzi się jesienią, by na wiosnę cieszyć się pięknymi kwiatami nie tyko w ogrodzie, a...
27/09/2016

Polecam gorąco :)
Cebulki hiacyntów sadzi się jesienią, by na wiosnę cieszyć się pięknymi kwiatami nie tyko w ogrodzie, ale też na balkonie, czy tarasie. Hiacynty wyglądają pięknie również na parapetach. Przed zimą zdążą się ukorzenić :)
http://sklep.ZielonaDoniczka.pl

Szykuje się ciekawa impreza :) Kto chętny?
25/09/2016

Szykuje się ciekawa impreza :) Kto chętny?

Rozdajemy rosiczki! Zaproś znajomych na wydarzenie i weź za darmo! Festiwal Roślin Owadożernych w Palmiarnia Poznańska. Masz jakieś pytania? Daj nam znać! [email protected]

Tulipany - piękne, kolorowe....Wszyscy je lubią. Są łatwe w uprawie i nie wymagają wykopywania na zimę, a do tego zwięks...
22/09/2016

Tulipany - piękne, kolorowe....
Wszyscy je lubią. Są łatwe w uprawie i nie wymagają wykopywania na zimę, a do tego zwiększają atrakcyjność każdego ogrodu.
Czas uzupełnić nasze kolekcje tulipanów.
cebulki dostepne w sklepie internetowym http://www.sklep.ZielonaDoniczka.pl
Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniem w uprawie tulipanów, to uczyńcie to w komentarzach - może komuś przydadzą się podpowiedzi :)

Prześliczne czosnki do posadzenia w ogrodzie :) Wysokie, średnie i niskie - uwaga zimują w ogrodzie. Cebulki jesienne w ...
21/09/2016

Prześliczne czosnki do posadzenia w ogrodzie :)
Wysokie, średnie i niskie - uwaga zimują w ogrodzie.
Cebulki jesienne w sklepie http://www.sklep.ZielonaDoniczka.pl

Uwaga, uwaga !!!Nowy konkurs Firmy SUMIN. Polecam serdecznie :) Przy okazji można zobaczyć, jakie pomysły na domek dla o...
20/09/2016

Uwaga, uwaga !!!
Nowy konkurs Firmy SUMIN. Polecam serdecznie :) Przy okazji można zobaczyć, jakie pomysły na domek dla owadów mają inni właściciele ogrodów.
Życzę wszystkim pięknych projektów i ciekawych obserwacji przyrodniczych, gdy owady już się rozgoszczą w nowych domkach :)
A swoją drogą, ktoś ma taki domek na balkonie? Może? :) Piszcie w komentarzach :)

Uwaga! Przygotowaliśmy dla Was !

Wasze zadanie polega na przygotowaniu domku na zimę dla pożytecznych owadów i dodanie jego zdjęcia w komentarzu pod tym postem. Pamiętajcie, żeby na zdjęciu był widoczny także autor pracy konkursowej! :)

Regulamin zabawy znajdziecie tutaj
http://bit.ly/2cjuAna

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 października do godziny 12:00!
Jury wybierze trzy zwycięskie prace które nagrodzimy odpowiednio:
🎁 1. miejsce - torba sportowa + zestaw produktów Sumin o wartości 50 zł.
🎁 2. miejsce - zestaw produktów Sumin o wartości 50 zł.
🎁 3. miejsce - zestaw produktów Sumin o wartości 30 zł.

Czas start! Powodzenia! :)

Adres

Irysowa 4
Kobylniki
62-090

Telefon

+48665463565

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy ZielonaDoniczka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do ZielonaDoniczka:

Udostępnij

Kategoria