29/04/2020
Cześć wszystkim 🤍 Nowe wzory maseczek się pojawiły 👀 Przypominam , ze składają się z trzech warstw 😷 W takiej maseczce lepiej się oddycha niż w jednorazowych , bo jest to 100% bawełna. Dezynfekować najlepiej żelazkiem , ale również możecie je prac. Maseczka jest wielokrotnego użytku 🙏🏻 cena jednej -10 zl. Wysyłka inpost paczkomat 12,99. Życzę wam dużo zdrowia 🤍 @ Kraków, Poland