05/01/2026
S
Święta już były i się skończyły. Do roboty. Kolejna gitara jest na warsztacie od dość dawna. Będzie to wersja lattice czyli z kratą wzmacniającą płytę - trzecia taka w moim wykonaniu, ale jak zwykle - z "ryzykownymi" zmianami o nieznanych jeszcze skutkach. w poprzedniej też coś pozmieniałem w stosunku do klasycznego już projektu Roya Courtnalla ale z niewielkim skutkiem dla jakości instrumentu, Teraz poszedłem dużo dalej - inny rozstaw beleczek kraty, ich grubości, grubości samej płyty itd. Zobaczymy czy nie przestrzeliłem. Pocieniłem też szyjkę, ale ją dodatkowo wzmocniłem wklejką z włókna węglowego. Ostateczny efekt pokaże jak skończę, teraz tylko kilka roboczych fotek.