Ciokpol Dystrybucja

Ciokpol Dystrybucja Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Ciokpol Dystrybucja, Hurtownia/sklep, Bohaterów Westerplatte 12, Szczytno.

Hurtownia napojów i przekąsek Szczytno – Warmia-Mazury
Napoje, wody, energetyki, soki, alkohole hurt
Sklepy • Restauracje • Hotele • Wesela • Eventy
Hellena Dzik Oshee Coca-Cola PepsiCo Eurosnack Krynka Ustronianka Żywiec Zdrój 🚚

Nowy miesiąc, nowe promocje w naszej hurtowni w Szczytnie! Od 07.09 do 04.10.2026 r. (lub do wyczerpania zapasów) obowią...
11/09/2026

Nowy miesiąc, nowe promocje w naszej hurtowni w Szczytnie! Od 07.09 do 04.10.2026 r. (lub do wyczerpania zapasów) obowiązuje u nas kilka atrakcyjnych ofert na piwo:

🍺 Żywiec 0% 0,5 l, różne smaki – 2,99 zł/szt. przy zakupie 4 szt. (zestaw 11,96 zł) 🍺 Desperados 0,4 l, różne smaki – 5,99 zł/szt. przy zakupie 3 szt. (zestaw 17,97 zł) 🍺 Heineken 0,5 l, butelka zwrotna – 4,89 zł/szt. przy zakupie 3 szt. (zestaw 14,67 zł) 🍺 Warka 500 ml, różne rodzaje, butelka zwrotna – 2,99 zł/szt. przy zakupie 4 szt. (zestaw 11,96 zł, limit 10 zestawów na paragon)

Przesuńcie karuzelę, żeby zobaczyć wszystkie szczegóły i zaplanować zakupy. Zapraszamy do nas, do hurtowni w Szczytnie – promocje obowiązują wyłącznie stacjonarnie!

📍 ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno

1/2 litra piwa zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego. Sprzedaż alkoholu osobom do lat 18 jest przestępstwem.

Prowadzisz firmę i szukasz partnera do stałej współpracy? CIOKPOL Dystrybucja to markowy asortyment napojów, wody i prze...
08/09/2026

Prowadzisz firmę i szukasz partnera do stałej współpracy? CIOKPOL Dystrybucja to markowy asortyment napojów, wody i przekąsek, sprawna logistyka i transport na terenie całej Polski oraz ceny, które realnie spadają wraz ze skalą zamówienia. Niezależnie czy potrzebujesz regularnych dostaw wody dla biura, czy pełnego zaopatrzenia dla swojego biznesu - porozmawiajmy o warunkach współpracy dopasowanych do Ciebie. Napisz do nas już dziś!

📍 ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno

Szykujecie wyprawkę szkolną dla swoich pociech? Mamy zestaw, który sprawdzi się na każdej przerwie między zajęciami : wa...
03/09/2026

Szykujecie wyprawkę szkolną dla swoich pociech? Mamy zestaw, który sprawdzi się na każdej przerwie między zajęciami : wafle smakowe DZIK, orzeźwiający napój DZIK Zero White (bez kofeiny, w poręcznej puszce 0,33 l) oraz baton proteinowy DZIK jako sycąca przekąska. To produkty, które łatwo zmieszczą się w plecaku, a przy tym są smaczną alternatywą dla klasycznych szkolnych przekąsek. Cały zestaw znajdziecie u nas, w hurtowni CIOKPOL w Szczytnie!

📍 ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno

🎒 PROMOCJA W SKLEPIE JUŻ WYSTARTOWAŁA! Z okazji powrotu do szkoły mamy dla Was słodką promocję! 😋Kup 3 paczki wafli czek...
01/09/2026

🎒 PROMOCJA W SKLEPIE JUŻ WYSTARTOWAŁA!

Z okazji powrotu do szkoły mamy dla Was słodką promocję! 😋

Kup 3 paczki wafli czekoladowych DZIK, a 4. paczkę otrzymasz GRATIS!

📅 Promocja obowiązuje od dziś, 1 września, przez cały wrzesień 2026 r. lub do wyczerpania zapasów.

📍 Promocja dostępna wyłącznie stacjonarnie w naszej hurtowni w Szczytnie:
ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno

Wpadnijcie do nas i zaopatrzcie się na cały miesiąc! 💙

🔥 PROMOCJA W CIOKPOL! 🔥Izotonik Arctica 0,6 L – Grapefruit & Mandarynka 🍊Tylko 1,99 zł/szt.!Produkt bez kaucji!📦 Oferta ...
28/08/2026

🔥 PROMOCJA W CIOKPOL! 🔥

Izotonik Arctica 0,6 L – Grapefruit & Mandarynka 🍊

Tylko 1,99 zł/szt.!

Produkt bez kaucji!

📦 Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów

📍 Zapraszamy do CIOKPOL!

1 września to dla wielu z Was czas kompletowania szkolnej wyprawki – a słodka przekąska do plecaka to jeden z tych drobi...
27/08/2026

1 września to dla wielu z Was czas kompletowania szkolnej wyprawki – a słodka przekąska do plecaka to jeden z tych drobiazgów, o których łatwo zapomnieć. Dlatego przygotowaliśmy promocję: przy zakupie 3 paczek wafli czekoladowych Dzik, czwartą dostajecie od nas zupełnie za darmo! Oferta startuje 1 września i obowiązuje przez cały wrzesień lub do wyczerpania zapasów i dostępna jest wyłącznie lokalnie, na miejscu w naszej hurtowni w Szczytnie. Zapraszamy - zaopatrzcie się na cały miesiąc!

📍 ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno

Promocja obowiązuje wyłącznie stacjonarnie w hurtowni CIOKPOL w Szczytnie, od 1 września i trwa przez cały wrzesień 2026 r. lub do wyczerpania zapasów.

20/08/2026

DZIK ENERGY – POLSKA MARKA, KTÓRA ZNIKA Z PÓŁEK
Szukacie energetyka, który naprawdę dobrze się sprzedaje? DZIK Energy to polska marka, która ostatnio robi furorę na sklepowych półkach – Mojito, Orange, Cherry i Sour Apple to zestaw smaków, po który klienci sięgają najchętniej. Jeśli prowadzicie sklep, warto mieć ten produkt w ofercie – to towar, który nie zalega. Cały asortyment DZIK znajdziecie u nas, w hurtowni CIOKPOL w Szczytnie, w cenach hurtowych.
📍 ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno

Produkt przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+).

Wyjazd nad wodę, pod namiot czy na działkę – bez dobrych przekąsek to nie to samo! W naszej ofercie znajdziecie chrupki ...
17/08/2026

Wyjazd nad wodę, pod namiot czy na działkę – bez dobrych przekąsek to nie to samo! W naszej ofercie znajdziecie chrupki i prażynki Pufli oraz Maxi w atrakcyjnych cenach hurtowych. Idealne na drogę, do plecaka albo na wieczorne posiedzenie przy ognisku. Wpadnijcie do nas w Szczytnie i zaopatrzcie się przed wyjazdem!
📍 ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno

Mamy dla Was mega promocję! Sprawdźcie aktualne oferty na wybrane piwa – Specjal, Namysłów i Tatra – w naszej hurtowni w...
13/08/2026

Mamy dla Was mega promocję! Sprawdźcie aktualne oferty na wybrane piwa – Specjal, Namysłów i Tatra – w naszej hurtowni w Szczytnie. To okazja, żeby zaopatrzyć się w sprawdzone marki w naprawdę dobrej cenie, czy to na własne potrzeby, czy do sklepu. Promocja obowiązuje od 03.08.2026 r. do 06.09.2026 r. lub do wyczerpania zapasów, więc nie zwlekajcie z wizytą – wszystkie aktualne promocje znajdziecie u nas lokalnie, na miejscu w hurtowni!
📍 ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno
1/2 litra piwa zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego. Sprzedaż alkoholu osobom do lat 18 jest przestępstwem.
CIOKPOL

Mamy dla Was coś wyjątkowego – do oferty wchodzą dwa nowe warianty piwa Jurand, w poręcznej butelce 330 ml. To piwa wyso...
10/08/2026

Mamy dla Was coś wyjątkowego – do oferty wchodzą dwa nowe warianty piwa Jurand, w poręcznej butelce 330 ml. To piwa wysokoprocentowe i leżakowane, dzięki czemu praktycznie nie mają terminu przydatności – możecie spokojnie odłożyć je na później. Ale największy atut jest taki, że znajdziecie je wyłącznie stacjonarnie, u nas, w hurtowni CIOKPOL w Szczytnie – nie kupicie ich w żadnym sklepie. Zapraszamy po tę lokalną nowość!
📍 ul. Bohaterów Westerplatte 12, 12-100 Szczytno
Sprzedaż alkoholu osobom do lat 18 jest przestępstwem.

Adres

Bohaterów Westerplatte 12
Szczytno
12-100

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 07:00 - 15:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ciokpol Dystrybucja umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skróty

Udostępnij

Kategoria