15/04/2026
Tak spędziliśmy poniedziałkowe przedpołudnie :)
Było cudownie! Warsztaty w przedszkolu lub w szkole?
Jesteśmy na tak! Napiszcie a przyjedziemy ze wszystkim począwszy od obrusów po wiatraczek do kompozycji :)
Warsztaty miały się odbyć na dworze ale niestety wiatr popsuł nasze plany, zdarza się i tak. Byliśmy przygotowani nawet z naszymi stolikami, więc takie warsztaty prowadzimy kompleksowo ;)