31/03/2024
‼️OSTATNI ROZWÓZ MIODU W TYM SEZONIE ‼️
📣6 KWIETNIA (SOBOTA) BĘDZIEMY ROZWOZIC MIÓD WE WROCŁAWIU ‼️
💥 Przy zamówieniu 2 szt dowóz bezpłatny pod wskazany adres 💥
💥Zaczynamy rozwozic od g 15.00 do ostatniego klienta
Miód w słoiku 0,8L - 1kg
🍯Miod Wielokwiatowy - 35zł promocja ‼️
🍯Miod Słonecznikowy 40zł
🍯Miod Leśny 35zł promocja‼️
🍯Miód Akacjowy 45zł
🍯Miód Gryczany - 35zł promocja ‼️dostępne tylko kilka słoików
📣Miody można odbierac również w Pasażu Zielińskiego i Marino