16/04/2021
Drodzy facebookowicze!
Wczoraj sejm uchwalił nowelizację ustawy o efektywności energetycznej. Zakłada ona między innymi OBOWIĄZEK zamontowania do końca 2026 roku ciepłomierzy i wodomierzy w ZDALNYM ODCZYCIE.
Zdalny odczyt to dobre rozwiązanie zwłaszcza w tak niepewnych czasach, jakie obecnie mamy. Zachęcamy Was, ale także Zarządców, Wspólnoty oraz Wodociągi do skorzystania z tej opcji jak najszybciej ;) Służymy pomocą i wyjaśnieniem dla wszystkich :) zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną lub mailową: [email protected]