Hello Shopping Park

Call Directions Website Contact the business

Hello Shopping Park Centrul Comercial Hello Shopping Park Bacau, Calea Republicii 181
(244)

Regulamentul de Ordine Interioara pentru vizitatorii centrului comercial Hello Shopping Park
https://hellopark.ro/uploads/RegulamentHSP.pdf

Pentru a face față toamnei, ai nevoie de încălțăminte care să reziste la umezeală, frig și ploaia neașteptată. Pe măsură...
13/10/2026

Pentru a face față toamnei, ai nevoie de încălțăminte care să reziste la umezeală, frig și ploaia neașteptată. Pe măsură ce ne pregătim pentru sezonul rece, merită să alegi modele din colecția de toamnă CCC care se comportă bine în condiții meteorologice schimbătoare, precum incălțămintea și accesoriile de la G-Star.

Cine spune că stilul de mamă vine la pachet cu un singur dress code?👠 Fashionista Mom - Mereu impecabilă, dai lecții de ...
13/10/2026

Cine spune că stilul de mamă vine la pachet cu un singur dress code?
👠 Fashionista Mom - Mereu impecabilă, dai lecții de fashion și de geometrie în aceeași suflare.
🧢 Sporty Mom - Colanți, hoodie, șapcă și o geantă statement. Alergi de la un task la altul mai repede decât pe banda de la sală.
🌸 Romantic Mom - Rochii diafane, materiale fine și un aer desprins din “Mândrie și Prejudecată”.

Oricare ar fi stilul tău, la Hello Shopping Park găsești inspirație pentru fiecare versiune a ta. 🛍️

13/10/2026
13/10/2026

🎬🔥 PREMIERELE SĂPTĂMÂNII la Happy Cinema! 🍿
Săptămâna aceasta avem povești emoționante, lupte spectaculoase, aventuri magice și suspans cât cuprinde! 👀✨
💸 Băiat de milioane – Ce ai face dacă ai câștiga 12 milioane de euro la loto? Andi descoperă că banii pot schimba totul… dar nu pot cumpăra chiar orice. 💰😂
🥊 Street Fighter – Ryu, Ken și Chun-Li intră într-un turneu exploziv, unde luptele spectaculoase se împletesc cu rivalități și o conspirație periculoasă. 🔥👊
🏝️ Forgotten Island – Două prietene descoperă o insulă fantastică, plină de creaturi mitologice, magie și provocări care le vor pune prietenia la încercare. ✨🦄
🐋 Whalefall – Înghițit de un cașalot uriaș și cu oxigenul pe terminate, un tânăr luptă pentru supraviețuire într-o cursă contra cronometru. 😱🌊
🎟️ Alege-ți filmul preferat și cumpără biletele pe happycinema.ro! 🍿❤️

09/10/2026

Chiflă rumenă, bacon, brânză topită și cartofi aurii alături. Cât să-ți facă poftă și să te aducă la noi. 😉

📍 Te așteptăm la Bistro Hapciu, în Hello Shopping Park Bacău!

09/10/2026

🥾 Aventurile mari pot începe mai ușor.

Acum poți plăti produsele Decathlon în până la 24 de rate cu 0% dobândă, folosind ING Credit Card. 💳

Online sau în magazin, alegi echipamentul de care ai nevoie și te bucuri de el, plătind treptat. 💙

Descoperă toate detaliile și condițiile ofertei 👉 https://tinyurl.com/3v93uk2d!

09/10/2026
De World Post Day, avem o scrisoare importantă de trimis.Către tine, cea de acum câțiva ani. Spune-i că până la urmă și-...
09/10/2026

De World Post Day, avem o scrisoare importantă de trimis.
Către tine, cea de acum câțiva ani. Spune-i că până la urmă și-a găsit stilul. Că azi poartă lucrurile de care atunci îi era puțin frică. Că unele trenduri au trecut, altele s-au întors - și că între timp a învățat să aleagă ce îi place ei. Dar mai ales, spune-i că a crescut tare frumos. 🤍

Scrie-i câteva rânduri versiunii tale mai tinere și trimite-i scrisoarea din Hello Shopping Park. 💌

09/10/2026

🌧️ Plouă? Și ce dacă?

Cu geaca Raincut ești pregătit pentru zilele în care vremea îți pune planurile la încercare. ☔

👉 Disponibilă în variante pentru femei și bărbați, la 49,99 lei - https://tinyurl.com/4vndjtj6!

Address

Calea Republicii, 181
Bacau
600303

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00

Telephone

+40234551186

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Hello Shopping Park posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Hello Shopping Park:

Shortcuts

Share