Blommor Ilanda Köpcentrum

Ring Vägbeskrivning Kontakta affären

Blommor Ilanda Köpcentrum Blomstermarknad på Ilanda, Fjärrviksvägen 4, Karlstad
Säsongsbutik med utomhus plantor, blommor, örter, tomater, jord, gödsel&näring.

Säsongsbutik öppet april-juni

Ilanda BLOMMOR Fjärrviksvägen 4, 65350 Karlstad, Skåre.

Tack alla fina kunder för en härlig säsong 2026!Nu är alla plantor slt på Blommor Ilanda Köpcentrum och vi packar ihop....
29/06/2026

Tack alla fina kunder för en härlig säsong 2026!
Nu är alla plantor slt på Blommor Ilanda Köpcentrum och vi packar ihop.
Vi öppnar igen i mitten av april 2027.
Hoppas ni kommer ihåg oss. Vi kommer ihåg er.
Vi lägger ut här på Facebook när vi öppnar.
Blomtjejerna på ilanda
Carina och Marina 🥰

Hjälp oss att tömmaBlommor Ilanda Köpcentrum 10 plantor 200:-, oavsett tidigare pris!Mixa örter & grönsaker, perenner, k...
25/06/2026

Hjälp oss att tömma
Blommor Ilanda Köpcentrum
10 plantor 200:-, oavsett tidigare pris!
Mixa örter & grönsaker, perenner, klätterväxter och blommor som du vill.
ELLER 50% på ALLT som finns kvar.

50% på ALLT dras av i kassan fr.o.m. Onsdag 24 juni 2026 tills det är tomt!Blommor Ilanda Köpcentrum Öppet10-18 så länge...
23/06/2026

50% på ALLT dras av i kassan fr.o.m. Onsdag 24 juni 2026 tills det är tomt!
Blommor Ilanda Köpcentrum
Öppet
10-18 så länge det finns plantor kvar.

SÄSONGSAVSLUTNING 2026Först till kvarn gäller...MÅNDAG -30%TISDAG -40%ONSDAG -50%Tills allt är slut...Blommor Ilanda Köp...
21/06/2026

SÄSONGSAVSLUTNING 2026
Först till kvarn gäller...
MÅNDAG -30%
TISDAG -40%
ONSDAG -50%
Tills allt är slut...
Blommor Ilanda Köpcentrum Fjärrviksvägen 4 i Karlstad
Öppet
10-18

Rea på ALLT Först till kvarn gäller!Blommor Ilanda Köpcentrum Öppet Söndag 10-16Vardag 10-18
20/06/2026

Rea på ALLT
Först till kvarn gäller!
Blommor Ilanda Köpcentrum
Öppet
Söndag 10-16
Vardag 10-18

20/06/2026

SÄSONGSAVSLUTNING på ILANDA BLOMMOR i Karlstad

Lördag 20 juni 2026 startar vi Rean..

* Lördag – 20%
* Söndag – 20%
* Måndag – 30%
* Tisdag – 40%
* Onsdag – 50%
Passa på att fynda. Först till kvarn gäller – när blommorna är slt är rean slut!

Tack för den här säsongen//
Marina & Carina

Öppettider i helgen:18/6-26 Torsdag 10-18Midsommarafton stängt.Har du tur så kan du handla när vi är på plats och vattna...
18/06/2026

Öppettider i helgen:
18/6-26 Torsdag 10-18
Midsommarafton stängt.
Har du tur så kan du handla när vi är på plats och vattnar.
Midsommardagen 10-16
Söndag 10-16

Ta med en vackert blommande Ampel till midsommarfesten eller gläd dig själv med en blomma.Stort utbud finns på Blommor I...
17/06/2026

Ta med en vackert blommande Ampel till midsommarfesten eller gläd dig själv med en blomma.
Stort utbud finns på Blommor Ilanda Köpcentrum
Öppettider i helgen:
18/6-26 Torsdag 10-18
Midsommarafton stängt.
Har du tur så kan du handla när vi är på plats och vattnar.
Midsommardagen 10-16
Söndag 10-16

15/6-26 Fulla bord med fina plantor finns på  Blommor Ilanda Köpcentrum   Fjärrviksvägen 4 i KarlstadÖppetVard 10-18 Mid...
15/06/2026

15/6-26 Fulla bord med fina plantor finns på Blommor Ilanda Köpcentrum Fjärrviksvägen 4 i Karlstad
Öppet
Vard 10-18
Midsommarafton stängt
Lörd-Sönd 10-16

Adress

Fjärrviksvägen 4
Karlstad
65250

Öppettider

Måndag 10:00 - 18:00
Tisdag 10:00 - 18:00
Onsdag 10:00 - 18:00
Torsdag 10:00 - 18:00
Fredag 10:00 - 18:00
Lördag 10:00 - 16:00
Söndag 10:00 - 16:00

Telefon

+46725180088

Webbplats

Aviseringar

Bli först med att veta: vi skickar ett mejl när Blommor Ilanda Köpcentrum publicerar nyheter och kampanjer. Din e-postadress används inte till något annat, och du kan avsluta prenumerationen när som helst.

Kontakta Affären

Skicka ett meddelande till Blommor Ilanda Köpcentrum:

Genvägar

Dela

Kategori