31/10/2017
Mile Zienky.
Vianoce su uz pomaly za dverami a preto sa prihovaram v casovom predstihu😉 Aj tento rok pre Vas vyrabam vianocne ozdoby. Nakolko na vyrobu potrebujem "trochu" casu 😉 Fotky su na ukazku, farebnost je na Vas. V pripade zaujmu piste spravu. Dakujem.