Maltepe Piazza

Maltepe Piazza Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Maltepe Piazza, Shopping centre, Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Caddesi No:71 Maltepe, Istanbul.
(208)

Babalar Günü atölyeleri 21 Haziran’da Maltepe Piazza’da! ✨📍 Zemin Kat🎟️ Ücretsiz Katılım📝 Danışma noktasından kayıt yapt...
10/06/2026

Babalar Günü atölyeleri 21 Haziran’da Maltepe Piazza’da! ✨

📍 Zemin Kat
🎟️ Ücretsiz Katılım
📝 Danışma noktasından kayıt yaptırabilirsiniz. Kontenjanla sınırlıdır.

10/06/2026

Zamansız şıklık, modern çizgiler ve kusursuz detaylar… ✨
Yeni sezonun seçkin parçalarını Maltepe Piazza Beymen Club’da keşfedin.

Masalsı Çiçek Korteji, rengârenk kostümleri ve bando eşliğinde Maltepe Piazza’da! 🦋✨📍 Teras Bahçe🕑 14.00 • 15.00 • 16.00...
10/06/2026

Masalsı Çiçek Korteji, rengârenk kostümleri ve bando eşliğinde Maltepe Piazza’da! 🦋✨

📍 Teras Bahçe
🕑 14.00 • 15.00 • 16.00
🎟️ Ücretsiz

🎷 Hotshots ile keyifli bir caz müzik akşamı için Teras Bahçe’de buluşalım. ✨🕖 19.00 – 20.00📍 Ücretsiz
09/06/2026

🎷 Hotshots ile keyifli bir caz müzik akşamı için Teras Bahçe’de buluşalım. ✨

🕖 19.00 – 20.00
📍 Ücretsiz

Birbirinden keyifli atölyeler, rengârenk çiçekler ve ilham dolu anlar Teras Bahçe’de sizi bekliyor. 🌿✨📍 Ücretsiz katılım...
09/06/2026

Birbirinden keyifli atölyeler, rengârenk çiçekler ve ilham dolu anlar Teras Bahçe’de sizi bekliyor. 🌿✨

📍 Ücretsiz katılım
📝 Kayıtlar danışma noktasından yapılmaktadır.
Kontenjan sınırlıdır.

Birbirinden keyifli atölyeler, rengârenk çiçekler ve ilham dolu anlar Teras Bahçe’de sizi bekliyor. 🌿✨📍 Ücretsiz katılım...
09/06/2026

Birbirinden keyifli atölyeler, rengârenk çiçekler ve ilham dolu anlar Teras Bahçe’de sizi bekliyor. 🌿✨

📍 Ücretsiz katılım
📝 Kayıtlar danışma noktasından yapılmaktadır.
Kontenjan sınırlıdır.

08/06/2026

🌸 Maltepe Piazza’da Floral Days başlıyor!

11-14 Haziran tarihlerinde Teras Bahçe’de çiçeklerin arasında keyifli bir yaz molasına davetlisiniz. 🌿

🌼 Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak çiçek temalı atölyeler
🛍️ Birbirinden farklı tasarım ürünleri ve rengârenk bitkilerin yer aldığı alışveriş stantları
🎷 Caz müzik dinletisi
🌺 Eğlenceli çiçek korteji
📸 Bahar temalı fotoğraf alanları

08/06/2026

♟️ Çocuklar hayal güçlerini konuşturdu, birbirinden renkli satranç taşları ortaya çıktı!

08/06/2026

♟️ Zeka ve strateji dolu Satranç Turnuvası tamamlandı! ✨

Turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik ediyoruz. 🏆

05/06/2026

Dünyaca ünlü kozmetik markalarını, sevilen parfümleri, makyaj ve cilt bakım ürünlerini Maltepe Piazza Sephora’da keşfedin. ✨

Address

Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Caddesi No:71 Maltepe
Istanbul
34846

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Maltepe Piazza posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Maltepe Piazza:

Shortcuts

Share