12/04/2022
💙💛
Я довго вагалась чи продовжувати вести сторінку, чи актуально.
Як виявилось я багатьох надихаю робити щось і працювати.
Так, мої кульки це - про свято, про настрій, про щось із минулого життя...але, я зрозуміла що ця війна - вона якраз, заради ЖИТТЯ!
Тож маємо жити❤️
Щоб були сили боротися, захищати НАШУ землю, допомагати армії, залишатися в бойовому настрої і допомогти тим хто найбільше цього потребує🙏
Тож я працюю, щоб дарувати Вам хоч трохи радості і свята 🕊️
Приймаю замовлення на гелієві кульки в Каховці🎈
На крафтові букети в Лепетисі💐
20% від кожного вашого замовлення буду перераховувати на допомогу ЗСУ🇺🇦звіти будуть в сторіс
Борімося - поборемо💪
Все буде Україна 🇺🇦